wig_bizness.jpg

About us


Design studio WIG – best partner in branding and graphic design

SCROLL DOWN

About us


Design studio WIG – best partner in branding and graphic design


 

Logo izstrāde

Logo ir pirmais iespaids par Jūsu uzņēmumu. Un kā mēs zinām – tas mēdz būt noturīgākais. Tāpēc ir svarīgi, ko Jūsu logo stāsta. Mēs radām logo tā, lai tas kā pirkstu nospiedums dažās līnijās ietvertu visu Jūsu firmas būtību un personību.

Viziālās identitātes izstrāde

Zīmolam tāpat kā cilvēkam ir svarīgi izskatīties saskaņoti. Un logo ir tikai aisberga redzamā daļa. Zīmola tēlu veido daudz dažādu elementu. Mēs strādājam pie tā, lai tie saskan ne tikai savā starpā, bet arī ar Jūsu uzņēmuma vērtībām.

Grafiskais dizains

Daži uzskata, ka saturs ir galvenais. Mēs uzskatām, ka galvenais ir tas, lai cilvēki līdz tam nonāk. Tāpēc mūsu radītie iepakojumi, gada pārskati, plakāti, bukleti, kalendāri un jebkuri citi grafiskā dizaina darbi palīdz ne tikai elegantāk un saprotamāk pasniegt saturu, bet tajā arī ieintriģēt.

 

Mēs par sevi

 

Ar ko mēs nodarbojamies? Citi teiktu ar grafisko dizainu – zīmoliem, logo, vizuālā stila radīšanu un pārveidošanu, iepakojumu, plakātu, brošūru un citu materiālu izstrādi. Mēs teiksim vienkāršāk – ar to, kas mūs patiesi aizrauj. Tāpēc mēs saviem klientiem kļūstam par partneri. Tādu, kas ir vienlīdz ieinteresēts projekta kvalitātē, procesā un rezultātā. Jūs varat palīdzēt mums tikt līdz saknei, mēs Jums aizsniegt galotnes. Tāpēc, strādājot plecu pie pleca, mēs varam panākt labāko.

Katru darbu mēs darām kā sev. Vispirms iedziļināmies un tiekam līdz kodolam. Saprotam, ko gribam panākt, un izdomājam stratēģiju kā. Darbojamies kopā ar Jums, un, kad kampaņa vai zīmols ir pabeigts un darbs šķiet galā, mūsējais tikai turpinās. Mēs ievācam un analizējam visu pieejamo informāciju, lai saprastu, vai esam sasnieguši to, ko gribējām, un ko varētu vēlēties labāk. Mēs noteikti neesam iesācēji, bet vienmēr turpinām mācīties, jo tikai tā katrs mūsu projekts var kļūt labāks par iepriekšējo.

Grafiskā dizaina studija WIG vienmēr ir atvērta kā jaunai sadarbībai, tā arī savu zināšanu nodošanai tālāk. Ja jums ir sajūta, ka varam būt Jums noderīgi – droši dodiet ziņu!

 

Citi par mums

 

"Sadarbojoties ar mākslinieku īpaši aktīvā periodā, ir svarīga ātra reaģēšana un savstarpēja sapratne. Ar WIG strādāt ir viegli un draudzīgi! WIG ir gatavs palīdzēt jebkurā laikā, darbu plānošanā ir precīzs un saprotoši izturas arī pret dažādām kaprīzēm :) Par humoru un vieglumu WIG piešķiram medaļu!"

Ieva Liepa. "BrainStorm management"

"WIG – nākotnes dizains jau šodien. Paldies Dāvim, kas radījis svaigu, drosmīgu un radošu dizainu mūsu kafijas iepakojumiem. Mums ir patiesa sajūta, ka ir jauns sākums!"

Andris Petkēvičs. "Andrito Kafijas Grauzdētavas" vadītājs

"Ar veiksmīgo rebrendingu WIG palīdzēja mūsu fakultātei izcelt savu būtību un piešķirt tai neatkārtojamību. Ir labi just, ka Tev pretī ir partneris, kuram Tavs projekts ir tikpat svarīgs kā Tev. Tikai WIG spēj nodrošināt pilnīgu pārliecību par kvalitāti un termiņiem un tik pozitīvi pārsteigt ar radošumu.”

Liene Bērziņa. LU Sociālo zinātņu fakultātes SA un reklāmas speciāliste

"WIG nav tikai grafiskā dizaina studija. WIG, pirmkārt, ir sadarbības partneris, kuram var un vajag uzticēties. Termiņi, kvalitāte, izpratne un sapratne, tas viss ir par WIG. Esmu ļoti gandarīta, ka savulaik mēs viens otru atradām!"

Iveta Antonišķe. "Repute" valdes priekšsēdētāja

 

wig_bizness.jpg

Business


Dizains ir investīcija, kura noteikti atmaksāsies

Business


Dizains ir investīcija, kura noteikti atmaksāsies

Mēs zinām, ka ikviens jūsu nopelnītais eiro ir smaga darba rezultāts. Tāpēc ir saprotams, ka bieži vien uzņēmēji negrib „tērēt" naudu uz šķietami otršķirīgām lietām. Tomēr mūsdienās tieši tēls un vizuālā identitāte ir tā, ar ko uzņēmumi konkurē, tāpēc pieeja "Mans bizness strādā, tātad viss ir pareizi" nav ilgtspējīga un tālredzīga. Laikā, kad pasaule tik ātri mainās, ir vitāli svarīgi mainīties tai līdzi. „Nokia”, „Gerkens” un „Dzintars” ir lielisks pierādījums tam.

Mēs esam pārliecināti un ar katru dienu pārliecināmies vēl vairāk, ka pareizi novirzītas investīcijas noteikti atmaksājas. Tāpēc mēs skatāmies katru darbu kontekstā un piedāvājam tikai to, kas Jūsu uzņēmumam palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus. Zemāk apskatāmie piemēri to apliecina ar konkrētiem skaitļiem:

 

Apmeklētāju skaita pieaugums par 30%

„TechChill” ir viena no pazīstamakajām Startup un IT konferencēm Baltijā. Uz „TechChill” 5 gadu jubileju mēs tai uzdāvinājām rebrendingu. Rezultāti neizpalika - šis bija finansiāli veiksmīgākais gads visā konferences vēsturē. Mums ir liels prieks, ka konference un šī nozare turpina augt un attīstīties.

Apgrozījums + 20% un jauni eksporta tirgi

„Abio” ir kvalitatīvu kokmateriālu ražotājs un izplatītājs. Pēc rebrendinga, komunikācijas stila un dažādu pārdošanas materiālu izstrādes uzņēmums ir krietni palielinājis apgrozījumu un ieguvis jaunus eksporta tirgus.

Pamanāma ienākšana tirgū

"Siguldas Saldējums" ir ekoloģisks produks. Tā ir nozare, kurā valda ļoti sīva konkurence. Lieki teikt, ka izcelties starp citiem zīmoliem ir grūti. Bet mēs nenobijāmies un izveidojām atšķirīgu, bet konkrētajai mērķauditorijai saistošu vizuālo tēlu, kas ļāva uzņēmumam strauji ieiet un nostabilizēties eko pārtikas tirgū.

 

 
 

Seko mums Instagram un Facebook

 

Uzraksti mums ziņu vai dodies uz sadaļu kontakti.