pv+albuma+dizains.jpg
WIG_Andrito_grafiskais_dizains.jpg
lido.jpg
szf bukleta grafiskais dizains.jpg
wig_0008_repute_2.jpg
lma_hero.jpg
pv+albuma+dizains.jpg

"Prāta Vētra" albuma "7 soļi svaiga gaisa" dizains


SCROLL DOWN

"Prāta Vētra" albuma "7 soļi svaiga gaisa" dizains


"Prāta Vētra" albuma "7 soļi svaiga gaisa" dizains

 

Nevienam nav jāstāsta, kas ir "Prāta vētra", tāpēc jutāmies īpaši pagodināti, ka grupa vērsās tieši pie mums ar lūgumu izveidot dizainu jaunajam albumam. Jau pēc pirmās skiču prezentācijas jutām abpusēju sinereģiju. Iedvesmoti un entuziasma pārbagāti turpinājām vizuāli papildināt šī albuma galveno tēmu – līdzsvaru. Līdzsvaru it visā – darbā, mājās, atpūtā... par to šajā albumā "runā" grupa. Dizaina pamatā ir spēle ar kontrastiem. Pilsēta pret mežu, tuksnesis pret okeānu, gaiss pret klintīm utt.

Kad albums bija pabeigts, grupa aicināja mūs iesaistīties arī citos aktuālos projektos. Tā, nu, mēs esam pielikuši savu roku pie albuma otrā singla "Ēdenes dārzs" videoklipa, koncerturnejas "7 soļi svaiga gaisa" videoprojekcijām, koncerttūres merčendaizinga un kampaņas materiāliem.

Prata vetra albuma izklajums
albuma vacina grafiskais dizains
bukleta grafiskais dizains
PV bukleta dizains
Prata vatra plakats
edenes darzs ilustracija b
edenes darzs ilustracija a
edenes darzs ilustracija d
edenes darzs ilustracija e
WIG_Andrito_grafiskais_dizains.jpg

"Andrito" kafijas iepakojuma dizains


"Andrito" kafijas iepakojuma dizains


"Andrito" kafijas iepakojuma dizains

Andrito kafijas unikalā īpašība ir tā, ka tā ir tapusi divās pasaules malās. Kafijas pupiņas augušas ar sauli bagātajās "siltajās zemēs", bet savu unikālo graudzdējumu ieguvušas Latvijā. Šīs, it kā tālās pasaules vieno ne tikai Andrito kafija, bet arī deja. 

Tieši tāpat kā Latvijas, arī Kolumbijas, Brazīlijas un Argentīnas kultūra nav iedomājama bez dejošanas. Tā, nu, Kolumbiešu dejotājs Kaldi dancina latviešu Baibu uz jaunajām Andrito pakām.

Andrito pakas grafiskais dizains
Andrito krekla grafiskais dizains.png
Andrito iepakojuma grafiskais dizains miit
lido.jpg

Siguldas saldējuma logo un iepakojuma dizains


Siguldas saldējuma logo un iepakojuma dizains


Siguldas saldējuma logo un iepakojuma dizains

Mēs priecājamies par katru jaunizveidotu vietējo uzņēmumu. Vēl vairāk mēs priecājamies, ja šis uzņēmums dara labus darbus. Piemēram, “Siguldas saldējums” ir ne tikai gardākais, bet arī labākais saldējums, ar ko palutināt sevi, ģimeni un draugus. Saldējums ir 100% roku darbs, un visas izejvielas ir audzētas Latvijas dārzos. Iedomājies – sulīgas vietējās zemenes, kraukšķīgi rabarberi, garda rupjmaize…

Sākotnējais darba uzdevums bija salīdzinoši vienkāršs – izveidot uzmanību piesaistošu zīmolu un iepakojumus. Mēs ar klientu bijām vienisprātis, ka vēlamies lauzt stereotipu par to, ka ekoloģiska produkta iepakojumam ir jābūt “zemes krāsās, ar kartona faktūru un linu sedziņu fonā”. Mūsuprāt šis uztādījums ir attaisnojies par visiem 100%. Šobrīd no “Siguldas saldējums” vadības saņemam informāciju, ka dizains cilvēkos ne tikai izraisa prieku, bet arī ļoti labi sekmē saldējuma pārdošanas apjomus. Prieks par drosmīgiem uzņēmumiem!

siguldas saldejuma iepakojuma dizains a
siguldas saldejuma iepakojuma dizains c
siguldas saldejuma kastes dizains
siguldas saldejuma logo dizains
siguldas saldejuma vizitkartes dizains
szf bukleta grafiskais dizains.jpg

LU SZF rebrendings


LU SZF rebrendings


LU SZF rebrendings

LU Sociālo zinātņu fakultātes pilns rebrendings. Radījām jaunu fakultātes grafisko simbolu, kas apzīmē sabiedrības dažādību un cilvēkzinātnes. Papildus izveidojām grafisku elementu sistēmu, iedvesmojoties no 20.gs Bauhaus stila. Šī elementu sistēma tiek izmantota dažādos kanālos, sākot ar drukātiem materiāliem un beidzot ar mājaslapu.

LU SZF logo dizains
LU SZF firmas stils
LU SZF web dizains
LU SZF bukleta atveruma dizains
LU SZF bukleta vaka dizains
wig_0008_repute_2.jpg

Reputé rebrendings


Reputé rebrendings


Reputé rebrendings

2013. gada nogalē sabiedrisko attiecību aģentūra Reputé kļuva par Weber Shandwick oficiālo partneri Baltijas valstīs. Līdz ar šo notikumu Reputé vēlējās atsvaidzināt zīmolu un pasvītrot aģentūras pamata vērtības.

Mēs izstrādājām vizuālās identitātes konceptu, kas balstās uz diviem pamata elementiem – upi, kas simboliski attēlo laika un informācijas plūdumu, un grafisko rakstu sistēmu, kas simbolizē regularitāti, lietu kārtību, likumsakarības un paredzamību. Šo konceptu vēlāk pielietojām, veidojot jauno mājaslapu un zīmola grāmatu.

Repute web dizains
repute zimola gramata vaks
repute zimola gramata iekshlapas
lma_hero.jpg

LMA bukleta dizains


LMA bukleta dizains


LMA bukleta dizains

Mūsu klientu portfelis ir ļoti dažāds – sākot ar globāliem uzņēmumiem un beidzot ar maziem, vietējiem ražotājiem. Apkalpojam arī dažādus valsts un pašvaldības uzņēmumus, tai skaitā arī Latvijas Mākslas akadēmiju.

Piedāvājam aplūkot vienu no darbiem – brošūru “Kā profesionāli kolekcionēt mākslu?”. Brošūrā ir aprakstīti padomi, kā izvēlēties mākslas darbus, veidojot savu privāto kolekciju, kas atspoguļojās arī askētiskajā dizainā.

lma_1.jpg
LMA bukleta dizains atverums
bukleta_dizains.

Logo dizains


Logo dizains


Logo izveide

Darbs ar zīmoliem ir mūsu kaislība. Studijas pastāvēšanas laikā esam izveidojuši vairākus desmitus jaunu zīmolu, veikuši neskaitāmus rebrendingus, radījuši daudzas zīmolu grāmatas un logotipus. Te piedāvājam aplūkot dažus no tiem.

wooly logo dizains
Siguldas vagonins logo dizains
Siguldas saldejums logo dizains
WIRE 2015 logo dizains
Brum Brum logo dizains
LU SZF logo dizains
FCI dogs logo izstrade
Abio logo dizains

Ja vēlies uzzināt vairāk vai palasīt, ko citi saka par mums, dodies uz sadaļu PAR MUMS. Ja vēlies izteikt kritiku, atzinības vārdus vai interesējies par iespējamo sadarbību ar mums, kontaktus vari dabūt šeit.

Savukārt, ja ir vēlme sekot līdzi mūsu jaunumiem un aplūkot jaunākos darbus, visērtāk būs, ja nolaikosi mūsu FB lapu piesekosi mums Instagram.