szf bukleta grafiskais dizains.jpg
lido.jpg
wig_0008_repute_2.jpg
lma_hero.jpg
szf bukleta grafiskais dizains.jpg

LU SZF rebrendings


SCROLL DOWN

LU SZF rebrendings


LU SZF rebrendings

LU Sociālo zinātņu fakultātes pilns rebrendings. Radījām jaunu fakultātes grafisko simbolu, kas apzīmē sabiedrības dažādību un cilvēkzinātnes. Papildus izveidojām grafisku elementu sistēmu, iedvesmojoties no 20.gs Bauhaus stila. Šī elementu sistēma tiek izmantota dažādos kanālos, sākot ar drukātiem materiāliem un beidzot ar mājaslapu.

LU SZF logo dizains
LU SZF firmas stils
LU SZF web dizains
LU SZF bukleta atveruma dizains
LU SZF bukleta vaka dizains
lido.jpg

Siguldas saldējuma logo un iepakojuma dizains


Siguldas saldējuma logo un iepakojuma dizains


Siguldas saldējuma logo un iepakojuma dizains

Mēs priecājamies par katru jaunizveidotu vietējo uzņēmumu. Vēl vairāk mēs priecājamies, ja šis uzņēmums dara labus darbus. Piemēram, “Siguldas saldējums” ir ne tikai gardākais, bet arī labākais saldējums, ar ko palutināt sevi, ģimeni un draugus. Saldējums ir 100% roku darbs, un visas izejvielas ir audzētas Latvijas dārzos. Iedomājies – sulīgas vietējās zemenes, kraukšķīgi rabarberi, garda rupjmaize…

Sākotnējais darba uzdevums bija salīdzinoši vienkāršs – izveidot uzmanību piesaistošu zīmolu un iepakojumus. Mēs ar klientu bijām vienisprātis, ka vēlamies lauzt stereotipu par to, ka ekoloģiska produkta iepakojumam ir jābūt “zemes krāsās, ar kartona faktūru un linu sedziņu fonā”. Mūsuprāt šis uztādījums ir attaisnojies par visiem 100%. Šobrīd no “Siguldas saldējums” vadības saņemam informāciju, ka dizains cilvēkos ne tikai izraisa prieku, bet arī ļoti labi sekmē saldējuma pārdošanas apjomus. Prieks par drosmīgiem uzņēmumiem!

siguldas saldejuma iepakojuma dizains a
siguldas saldejuma iepakojuma dizains c
siguldas saldejuma kastes dizains
siguldas saldejuma logo dizains
siguldas saldejuma vizitkartes dizains
wig_0008_repute_2.jpg

Reputé rebrendings


Reputé rebrendings


Reputé rebrendings

2013. gada nogalē sabiedrisko attiecību aģentūra Reputé kļuva par Weber Shandwick oficiālo partneri Baltijas valstīs. Līdz ar šo notikumu Reputé vēlējās atsvaidzināt zīmolu un pasvītrot aģentūras pamata vērtības.

Mēs izstrādājām vizuālās identitātes konceptu, kas balstās uz diviem pamata elementiem – upi, kas simboliski attēlo laika un informācijas plūdumu, un grafisko rakstu sistēmu, kas simbolizē regularitāti, lietu kārtību, likumsakarības un paredzamību. Šo konceptu vēlāk pielietojām, veidojot jauno mājaslapu un zīmola grāmatu.

Repute web dizains
repute zimola gramata vaks
repute zimola gramata iekshlapas
lma_hero.jpg

LMA bukleta dizains


LMA bukleta dizains


LMA bukleta dizains

Mūsu klientu portfelis ir ļoti dažāds – sākot ar globāliem uzņēmumiem un beidzot ar maziem, vietējiem ražotājiem. Apkalpojam arī dažādus valsts un pašvaldības uzņēmumus, tai skaitā arī Latvijas Mākslas akadēmiju.

Piedāvājam aplūkot vienu no darbiem – brošūru “Kā profesionāli kolekcionēt mākslu?”. Brošūrā ir aprakstīti padomi, kā izvēlēties mākslas darbus, veidojot savu privāto kolekciju, kas atspoguļojās arī askētiskajā dizainā.

lma_1.jpg
LMA bukleta dizains atverums
bukleta_dizains.